Po raz kolejny jesteśmy w sytuacji wzrastającej liczby osób chorujących na COVID, w domach wielu z nas COVID stanął na progu, powodując poczucie ogromnego zagrożenia i konieczność radzenia sobie z różnymi trudnymi uczuciami. Jednym wychodzi to lepiej, innym trochę gorzej, ale każdy z nas podejmuje wysiłki skierowane na adaptację do ciągle zmieniających się warunków. Próbujemy wzbudzić w sobie nadzieję na lepsze, bardziej bezpieczne życie, jeszcze nie teraz, może za tydzień, miesiąc …..

Coraz więcej z nas i bliskich nam osób znajduje się na kwarantannie lub zachorowało. Samotność, konieczność ograniczania kontaktów z najbliższymi z pewnością wpływają na pogorszenie jakości życia. Rzeczywistość jeszcze bardziej niż zwykle wymaga od nas podejmowania świadomych decyzji, przy narastających potrzebach większej aktywności oraz intymności, którą z różnych powodów zmuszeni jesteśmy szukać na nowo, w zupełnie innych okolicznościach.

Ważne jest żebyśmy potrafili sięgnąć do woreczków „szu-du-du”, z których czerpać możemy bez ograniczeń. Przekazujmy sobie znaki rozpoznania (zadzwonić do kogoś, wysłać wiadomość itp.), teraz liczą się właśnie te drobne, ale jakże ważne przyjazne gesty, uśmiechy, zauważenie. W tym trudnym czasie warto dać sobie i innym choćby trochę uważności, dbałości i szczerej troski.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, chęcią zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom, współpracownikom i studentom jako zespół podjęliśmy decyzję, że czasowo wszystkie zajęcia w ramach Szkoły Psychoterapii w nurcie AT, porady i konsultacje psychologiczne oraz sesje psychoterapii indywidualnej i grupowej prowadzone są z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych (sposób kontaktu ustalany indywidualnie z każdą osobą).

Dla kogo konsultacje on-line?

Konsultacje on-line skierowane są dla wszystkich osób, które chciałyby skorzystać ze wsparcia jakie oferujemy w ramach Centrum Analizy Transakcyjnej (więcej informacji znajdą Państwo <<TUTAJ>>). Podczas rozmowy telefonicznej z wybranym przez siebie psychoterapeutą uzyskają Państwo wszystkie potrzebne informacje.

Jak umówić się na konsultację on-line?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wybranym specjalistą. Więcej informacji na temat zespołu znajdą Państwo <<TUTAJ>>

Z poważaniem,
Zespół CentrumAT